A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти" Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області

Матеріально-технічне забезпечення

 Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

У  нашому закладі  обладнано кабінети: інформатики (7 комп’ютерів, мультимедійна дошка, проектор); математики, біології, географії, фізики, англійської мови (мультимедійні дошки); початкових класів (комп’ютери, роздатковий матеріал, фліпчарти, принтери). У ліцеї підключено високошвидкісний Інтернет (100 Мбіт/c). Встановлена сучасна система відеоспостереження.

У закладі є спортивна зала загальною площею 149,26 м², яка розміщена на першому поверсі. 100% забезпечена спортивним інвентарем та обладнанням.

Для проведення занять із фізичної культури на свіжому повітрі облаштовано спортивний майданчик (футбольне, баскетбольне та волейбольне поля, місце для стрибків у довжину, територія для рухливих ігор), загальною площею 2800м2 .

У ліцеї  функціонує дві  майстерні (з обробки металів і деревини та обслуговуючої праці), які повністю забезпечені обладнанням для реалізації програми модульного навчання нового Державного стандарту повної загальної середньої освіти.

   Актова зала розташована на другому поверсі закладу, місткість якої 70 місць. Для проведення позакласних заходів використовується аудіо-мультимедійне обладнання (проектор, екран для проектора,  звуковий підсилювач, акустична система та мікрофони). Для фотолітопису  миттєвостей шкільного життя використовується цифрова відеокамера та фотоапарат.

  У закладі наявна бібліотека, яка  обслуговує учителів та учнів. Бібліотечний фонд налічує 8572 примірника навчальної, методичної та художньої літератури у тому числі і підручників.  

Функціонує їдальня на 42 посадкових місця, яка, оснащена меблями та технологічним обладнанням; в наявності необхідний роздатковий посуд, 3 електричні плити.

Харчоблок забезпечений необхідними меблями, технологічними обладнанням, кількістю посуду. Обідня зала для здобувачів освіти забезпечена достатньою  кількість обідніх столів,  число посадкових місць -42. Ліцеїсти   нашого закладу  100% забезпечені гарячим харчуванням.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень